Велотур фортецями Слобожанщини

#TourDeFort

Привіт, друже!

Давай знайомитись, я — #tourdefort!

TourDeFort — щорічна подія, що збирає вкруг себе однодумців, поцінювачів велотуризму, історії минулих часів Української оборонної лінії, гарного відпочинку просто неба та насолодження крайовидами ліпневої Слобожанщини.

Українська лінія — система земляних оборонних укріплень 18 сторіччя, збудованих з метою захисту кордонів імперії.

Складалась з 16 фортець (наразі збереглися 10) та 49 редутів

Раді повідомити, що цього року велотур проводитиметься вп’яте, тож в нас з вами маленький ювілей, пропонуємо відзначити це свято разом!

Що новенького цьго року?

  • По-перше — це дистанція — цього року — 400 км. — маршрут передбачає відвідування всіх десяти наявних фортець Української лінії, інших цікавих локацій.
  • По-друге — це тривалість, чотири дні руху та три ночівлі в мальовничих місцях біля водойм.
    Забагато? Ви можете обрати точку старту-фінішу на одній із проміжних локацій, за попереднім узгодженням з організаторами.
  • По-третє — ще більше вечірніх посиденьок у вогнища, спілкування, купання, шашлик-паті та сторі-телінг на природі.Як завжди — супровід досвідченими маршалами на всій дистанції, перевезення багажу, повне організаційне супроводження, харчування на дистанції та під час привалів, цікаві брендові сувеніри та корисні подарунки кожному учаснику довгої дистанції.

Та, звісно, для сімей та початківців в нас є окремий радіальний маршрут – 40 км. з відвідуванням Олексіївської фортеці та інших родзинок Первомайської територіальної громади.

Готові до пригод? Рушаймо з нами! 


Ідея поєднати відвідування історичних пам’яток з активним відпочинком та велопригодами була вперше реалізована в 2017 році в місті Первомайський. Близько 100 велосипедистів стартували по трьох маршрутах різної протяжності. З тих пір #TourDeFort проводиться щорічно та став справжною візитівкою Первомайщини.

Саме в місті Первомайський розташована одна із фортець — Олексіївська. Добре збережена та зручна для відвідувачів через своє розташування поряд з транспортними шляхами. Саме тут тричі був проведений фестиваль «Олексіївська фортеця» та в цьому році, ця традиція буде відновлена.


Чому з нами круто?